RSS
 

Derektorze! Nasłać na nich kozy!

05 lip

- Do mnie łobuzy!- wrzasnął Jego Wysokość Derektor. Tłumek naczelników, zastępców, giermków i innych akolitów rzucił się przed obliczem Ekscelencji.

- Doszły mnie słuchy, że nie wszyscy pracownicy Służby Leśnej pałają do mnie sympatią należną mojemu najwyższemu stanowisku!- zawołał do leżących pokotem podwładnych.

- Skądże znowu!- odpowiedział najodważniejszy z naczelników, nie podnosząc jednakowoż głowy w obawie przed wzrokiem Ekscelencji- W całym kraju znów odbywają się wiece poparcia! I żeby Wasza Dostojność zobaczył te wszystkie transparenty i te cały rozentuzjazmowany tłum!

- Widziałem ten tłum!- Ekscelencja uderzył ręką w blat biurka- To nazywacie entuzjazmem?! Od razu widać, że wszyscy tylko marzą, żeby być na powrót a autokarze i oddawać się wiadomym i wstrętnym zwyczajom autokarowym! Nawet spontanicznego i oddolnego wiecu nie umiecie porządnie zorganizować! Natychmiast przejrzeć zdjęcia z wieców i osoby, które wykazują najmniej entuzjazmu natychmiast usunąć z zajmowanych stanowisk!!! Natychmiast! Czy nie można wcześniej zobaczyć sobie zdjęć z Korei Północnej, żeby zobaczyć jak taka demonstracja i jak radość z posiadania Przywódcy ma wyglądać?! Do stu tysięcy kubików zsiniałej sosny! A z tymi ekologami zrobiono już porządek? Czy odebrano już prawa rodzicielskie matkom które prowadziły dziatwę do lasu?!

- To nie taka łatwa sprawa- odparł najstarszy naczelnik- Nie wystarczy na nich tupnąć i krzyknąć żeby wykonywali nasze polecenia. To bardziej skomplikowane.

- Dlaczego na świętego Eustachego i Wita!- wrzasnął Ekscelencja.

- Nie są oni w Służbie Leśnej i nie zachodzi między nami żadna zależność służbowa, dzięki której możemy pacyfikować wszelkie niedociągnięcia wśród swoich.

 
1 komentarz

Napisane przez w kategorii Rabunkowa gospodarka leśna

 

Dodaj komentarz

 

 
  1. ~Najlepszegrymmorpg.pl

    8 lipca 2017 o 22:36

    Ciekawy post :)